Digitálny Menu board

Ponúkame vám dodávku digitálnych menu boardov vrátane softverového riešenia. Menu board privezieme, nainštalujeme, zaškolíme obsluhu a budeme vám k dispozícii počas celej doby používania vášho menu boardu.

Riešenie sa skladá z profesionálneho monitora Samsung QM50B, web aplikácie MagicInfo a vyžaduje pripojenie monitora do internetu. Monitor má rozmery 1121×644 mm, vysokú svietivosť a matný display, čo zabezpečí veľmi dobrú čitateľnosť zobrazovaného obsahu. Okrem ponúkaného 50″ monitora vám vieme ponúknuť aj väčší alebo menší monitor, ktorý lepšie zodpovedá vašim priestorovým možnostiam.

Monitor sa automaticky zapína a vypína podľa jedného zo siedmich zabudovaných časovačov a automaticky mení zobrazovaný obsah. Môžete tak zobrazovať rôzny obsah v rôznom čase podľa vopred nastaveného plánu. Monitor môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta, kde máte prístup k internetu.

Digitálny menu board vám ponúkame aj na mesačné splátky 29€ pri dvojročnej zmluve. Poplatok nezahŕňa inštaláciu monitora a dopravné náklady.

Najväčšou výhodou digitálneho menu boardu je jednoduchá a rýchla zmena zobrazovanej ponuky. Monitor dokáže automaticky meniť ponuku od raňajok po večeru, od pondelka do nedele, bez zaťažovania vašich zamestnancov. V prípade, že sa ponúkané jedlo vypredalo, viete túto informáciu zobraziť na monitore. Vaši zákazníci tak majú vždy prehľad o reálne dostupných jedlách, čím eliminujete čas potrebný na zmenu objednávky. Okrem funkcie menu boardu viete pomocou nášho riešenia vytvoriť Play list a jednoducho promovať nové produkty alebo služby vo vopred nastavenom čase. V prípade vášho záujmu vám radi urobíme živú ukážku nášho riešenia.