Digitálny Menu board + Jednoduchý Vyvolávací Systém

Aplikácia Jednoduchý Vyvolávací Systém umožňuje veľmi jednoduché a rýchle zobrazenie čísla hotového jedla na vašom monitore alebo TV a následne, po jeho vydaní, ho prestane zobrazovať. Čísla môžete zadať pomocou klávesnice alebo čítačky čiarového kódu. Pri prvom zadaní čísla ho aplikácia zobrazí a vydá zvukový signál, aby upozornila čakajúcich na zmenu. Po jeho opätovnom zadaní aplikácia prestane zadané číslo zobrazovať. Aplikácia automaticky mení veľkosť zobrazovaného písma tak, aby zobrazované čísla boli vždy čo najväčšie.

Riešenie dokáže, okrem čísel hotových jedál, zobrazovať obrázky, videá, hodiny, dátum, počasie, rss feedy, pptx a pdf súbory. Zobrazovanie informácií sa dá naplánovať podľa vašich potrieb. Monitor môže – napríklad ráno –  zobrazovať ponuku raňajok a na obed obedové menu. Riešenie dokáže monitor automaticky zapínať a vypínať podľa zabudovaných časovačov. Monitor je k aplikácii pripojený pomocou WiFi siete alebo ethernetového kábla, môže byť orientovaný na výšku alebo na šírku a počet monitorov nie je obmedzený. Za aplikáciu zaplatíte len raz bez ďalších pravidelných poplatkov.

Číslo zadaj pomocou klávesnice

alebo naskenuj

a monitor ho okamžite zobrazí.

Ponúkame vám dodávku digitálnych menu boardov vrátane softverového riešenia. Menu board privezieme, nainštalujeme, zaškolíme obsluhu a budeme vám k dispozícii počas celej doby používania vášho menu boardu.

Riešenie sa skladá z profesionálneho monitora Samsung, softwérovej aplikácie a vyžaduje pripojenie monitora do internetu. Monitor má vysokú svietivosť a matný povrch, čo zabezpečí veľmi dobrú čitateľnosť zobrazovaného obsahu.

Monitor sa automaticky zapína a vypína podľa jedného zo siedmich zabudovaných časovačov a automaticky mení zobrazovaný obsah. Môžete tak zobrazovať rôzny obsah v rôznom čase podľa vopred nastaveného plánu. Monitor môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta, kde máte prístup k internetu.

Najväčšou výhodou digitálneho menu boardu je jednoduchá a rýchla zmena zobrazovanej ponuky. Monitor dokáže automaticky meniť ponuku od raňajok po večeru, od pondelka do nedele, bez zaťažovania vašich zamestnancov. V prípade, že sa ponúkané jedlo vypredalo, viete túto informáciu zobraziť na monitore. Vaši zákazníci tak majú vždy prehľad o reálne dostupných jedlách, čím eliminujete čas potrebný na zmenu objednávky. Okrem funkcie menu boardu viete pomocou nášho riešenia vytvoriť Play list a jednoducho promovať nové produkty alebo služby vo vopred nastavenom čase. V prípade vášho záujmu vám radi urobíme živú ukážku nášho riešenia.