Grafická Tvorba a Prenájom

 

Ponúkame vám tvorbu grafických materiálov podľa vášho zadania. Materiály pripravíme ako podklad pre tlač alebo pre zobrazovanie na profesionálnom monitore ako digitálny plagát. Rovnako vám vieme na váš event digitálny plagát požičať. Nezáleží či ho potrebujete na svatbu, výstavu alebo firemnú akciu. Vytvoríme a do pamäte monitora nahráme požadovaný Playlist, prípadne môžete na monitore zrkadliť obrazovku vášho mobilného telefónu alebo pomocou diaľkového ovládača ovládať pptx prezentáciu alebo listovať v pdf súbore.

Lestival – uvidíte, čo ste ešte nevideli

Grafický návrh plagátu, postov na Facebook, Instagram a vstupeniek. Lestival je krasohľad do tej najkrajšej ríše. Do ríše fantázie, kde sa cukrová vata vyrába z oblakov, draci majú hudobný vkus, Laktibrada pije kapučíno a…

Návrh plagátov pre mladú rodinu

Návrh originálnych plagátov pre mladú rodinu, ktoré im budú pripomínať dôležité udalosti v ich živote.

BABY SPA – kurzy detských masáží

Grafický návrh poukazov a dvoch brožúr, v ktorých si zákazníci nájdu prehľad poznatkov, ktoré získali na kurze a tak sa k nim budú môcť kedykoľvek vrátiť. 

Ponúkame vám krátkodobý prenájom profesionálnych monitorov a stojanov. V prípade potreby do monitorov nahráme váš obsah alebo vám obsah pripravíme. Monitory sa automaticky zapínajú a vypínajú. V prípade viac dennej akcie automaticky menia zobrazovaný obsah podľa aktuálneho dátumu. Viac už nepotrebujete žiadne notebooky a káble.