MagicInfo Cloud

Pomocou našej služby MagicInfo Cloud (SaaS) môžete ovládať vaše monitory z ktoréhokoľvek miesta na zemi, kde máte prístup k internetu. Navyše nemusíte inštalovať a prevádzkovať váš vlastný MagicInfo Server. Toto riešenie má hneď niekoľko výhod. Službu môžete začať využívať okamžite po inštalácii vášho monitora, užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché a jeho základné osvojenie vám s našou pomocou nebude trvať viac ako hodinu a rovnako vám pomôžeme aj s nastavením prehrávaného obsahu. Riešenie je veľmi spoľahlivé a cenovo dostupné. Nie sú tu žiadne skryté poplatky – len jedna cena za monitor a mesiac, ktorá pokrýva všetky náklady. Naše servre máme nainštalované u profesionálnych poskytovateľov cloudových služieb, čo zaručuje vysokú dostupnosť a spoľahlivosť poskytovanej služby. Rovnako sa vieme postarať aj o pravidelné nasadzovanie obsahu, ktorý chcete na monitoroch prehrávať.

Nezáleží, či pomocou našej služby MagicInfo Cloud budete ovládať jeden monitor vo vašom obchode, niekoľko sto monitorov nainštalovaných naprieč celou Európou alebo videostenu v nákupnom centre. Máme niekoľkoročné skúsenosti a potrebné technické know-how, aby sme vám pomohli prejsť fázou nasadenia MagicInfo Cloud riešenia čo najrýchlejšie a bezbolestne.

Navyše máte možnosť bezplatne si vyskúšať našu službu priamo vo vašej spoločnosti. Okrem cloudovej služby vám bezplatne poskytneme aj profesionálny monitor alebo prehrávač.

Súčasťou riešenia je aj program MagicInfo Premium Author / WebAuthor, pomocou ktorého môžete vytvárať vlastné šablóny pre váš monitor. Popri technickej podpore na telefón, ktorú máte bezplatne k dispozícii počas celej doby využívania služby, vám ponúkame školenie, ktoré vykonáme priamo u vás. Súčasťou školenia je aj predhľadná užívateľská príručka v slovenskom jazyku a všetky praktické zručnosti od nahratia obsahu, vytvorenie Playlistu až po jeho nasadenie. Po obsolvovaní školenia budete schopní ovládať aplikáciu MagicInfo a MagicInfo Premium Author.

Cenník MagicInfo Cloud (SaaS)

Služba

Monitor/mesiac

Vlastnosti*

Lite

15€ + DPH

Prehráva obrázky, videá, pdf, docx a pptx súbory na celú obrazovku

Premium S

29€ + DPH

To čo Lite plus web, RSS, IP stream, MagicInfo/WEB Author, viac kanálov, vzdialené ovládanie a vzdialený prístup, DataLink

*Pre podrobný zoznam vlastností a výber verzie vhodnej pre Vás nás prosím kontaktujte.