Závodná jedáleň trnavskej automobilky Stellantis

Pre spoločnosť Aproxima sme realizovali dodávku a montáž profesionálnych monitorov Samsung. Monitory slúžia v závodnej jedálni trnavskej spoločnosti Stellantis ako menu boardy. Prehrávaný obsah je spravovaný pomocou aplikácie MagicInfo.

Dom smútku v meste Detva

Dodávka 55″ profesionálneho monitora a aplikácie pre zobrazovanie smútočných oznámení. V aplikácii je možné veľmi jednoducho vopred naplávovať zobrazovanie smútoč- ných oznámení a monitor automaticky mení zobrazované parte bez potreby zásahu obsluhy. Medzi jednotlivými rozlúčkami monitor zobrazuje neutrálny obsah.

Reštaurácia v lyžiarskom stredisku Roháče –  Spálená

Pre reštauráciu sme dodali 65″ monitor, ktorý slúži ako menu board. Zobrazovaný obsah je ľahko editovateľný a akákoľvek zmena sa na monitore prejaví takmer okamžite. Dodaná aplikácia umožňuje nastaviť napríklad efekt sneženia a na monitore sa zobrazia padajúce snehové vločky. Druhú časť riešenia tvoria 43″ monitory slúžiace na zobrazovanie čísel pripravených jedál. Toto riešenie zjed- nodušilo ich vydávanie a zaviedlo poriadok pri ich vydávaní.

Kráľovský žrebčín v obci Kopčany

Inštalácia videosteny zloženej zo štyroch 55” profesionál- nych monitorov Samsung (výsledná uhlopriečka videosteny je 110″) v zrekonštruovanej historickej časti žrebčína. Požadovaný obsah sa zobrazuje pomocou cloudovej služby MagicInfo alebo z USB kľúča.

Dom smútku v obci Liptovský Peter

Dodávka 75″ profesionálneho monitora a aplikácie pre zobrazovanie smútočných oznámení. V aplikácii je možné veľmi jednoducho vopred naplávovať zobrazovanie smútoč- ných oznámení a monitor automaticky mení zobrazované parte bez potreby zásahu obsluhy. Medzi jednotlivými rozlúčkami monitor zobrazuje neutrálny obsah.

Digitálne Menu boardy pre Aquathermal Senec

Inštalácia šiestich 43” profesionálnych monitorov Samsung v reštaurácii seneckého aquaparku. Požadovaný obsah sa zobrazuje pomocou cloudovej služby MagicInfo. Monitory zobrazujú ponuku jedál raz v slovenskom a raz v anglickom jazyku. Zmena jazykovej mutácie sa na všetkých šiestich monitoroch vykonáva synchrónne.

Dom smútku v Ružomberku

Dodávka 75″ profesionálneho monitora a aplikácie pre zobrazovanie smútočných oznámení. V aplikácii je možné veľmi jednoducho vopred naplávovať zobrazovanie smútoč- ných oznámení a monitor automaticky mení zobrazované parte bez potreby zásahu obsluhy. Medzi jednotlivými rozlúčkami monitor zobrazuje neutrálny obsah.

Nová predajňa CEWE v bratislavskom Bory Mall

Inštalácia 85” profesionálneho monitora v novej bratislavskej predajni spoločnosti CEWE. Spodná hrana monitor je vo výške 206cm nad podlahou. Požadovaný obsah sa zobrazuje pomocou cloudovej služby MagicInfo.

Odvoz a likvidácia odpadu

Dodávka riešenia digital signage pre centrálu OLO na Ivánskej ceste a pre spaľovňu vo Vlčom hrdle. Dva 55″ monitory, s krytím IP56 a svietivosťou 3500nit, sme naištalovali na fasádu budovy. Zákazník ovláda monitory prostredníctvom cloudovej aplikácie MagicInfo.

Centrála a predajňa Billa na Bajkalskej ulici v Bratislave a sklad v Senci a v Petrovanoch

Dodávka digital signage aplikácie a inštalácia 43″ až 85″ monitorov. Na správu prehrávaného obsahu sme použili aplikáciu MagicInfo nainštalovanú na lokálnom serveri zákazníka.

Riešenie pre retailové siete

Dodávka riešenia digitálneho plagátu pre viaceré retailové siete nielen na Slovensku, ktoré spolu prevádzkujú viac ako 1000 monitorov. Správu monitorov a prehrávaného obsahu zabezpečuje cloudová aplikácia MagicInfo. Aplikácia poskytuje prehľadnú štatistiku hrania za každý monitor a prehrávaný súbor vo formáte xlsx a pdf súboru. Zákazník má možnosť zadať časové obdobie, vybrať požadovaný súbor alebo súbory a aplikácia vypočíta, koľkokrát sa daný súbor prehral v zadanom intervale a koľko sekund prehrávanie trvalo.

Predajňa PlayGoSmart v bratislavských Nivách

V novej predajni PGS v sme nainštalovali videostenu z 50″ 700nit monitorov Samsung v konfigurácii 3×3. Videostena je ovládaná prostredníctvom cloudovej digital signage aplikácie MagicInfo.

Kino Mlyny CINEMAS Nitra

Pre kino Mlyny Cinemas sme nainštalovali viac ako 50 monitorov riadených digital signage aplikáciou MagicInfo. Monitory sme použili ako digitálne menuboardy. Ďalej zobrazujú program kina, filmové trailery a sú konfigurované do pravidelných a nepravidelných videostien.

Hotel Double Tree by Hilton a hotel nh GateOne

Hotel nh hotel GateOne Bratislava  – digitálny plagát na recepcii hotela. Monitor zobrazuje spravodajský rss feed, týždňovú predpoveď počasia, informuje návštevníkov o prebiehajúcich udalostiach v hoteli a slúži aj pre ich navigáciu v priestoroch hotela. Monitor ovládame prostredníctvom cloudovej služby MagicInfo.

Bratislavská organizácia cestovného ruchu

Tri 75″ monitory, z toho dva dotykové, sme nainštalovali na výšku a riadime ich digital signage aplikáciou MagicInfo. Štvrtý sme nainštalovali vodorovne a prehráva šablónu vytvorenú v programe MagicInfo Premium Author.

Reštaurácia Bulvaar Restaurant Žilina

Pre reštauráciu Bulvaar sme nainštalovali videostenu z 55″ monitorov v konfigurácii 3×3. Použili sme monitory s veľmi tenkým rámom, hrúbka dvoch susediacich rámov je len 3,5mm.  Na presné osadenie monitorov sme použili videostenové držiaky značky Peerless. Videostena slúži okrem zobrazovania televízneho vysielania aj na zobrazovanie fotografií a grafického umenia.

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky.

V Národnej rade SR sme demontovali starý plazmový, viac ako 100kg vážiaci, TV a nainštalovali nový 65″ profesionálny monitor Samsung.

Slovak Lines Bratislava a Malacky

Slovak Lines pomocou aplikácie MagicInfo zobrazuje na monitoroch cestovný poriadok a iné dôležité informácie pre cestujúcu verejnosť. V Malackách sme, okrem monitora v interiéri, nainštalovali aj 55″ monitor na fasádu budovy.

Tatra banka Bratislava

Nepravidelná videostena v bratislavskej pobočke banky. Videostenu tvorí 8 monitorov v konfigurácii 2×4 s výsledným rozlíšením videosteny 3840×4320 bodov. Videostena je riadená digital signage aplikáciou MagicInfo.

HungaroControl – servisná organizácia pre lestisko Ferenca Liszta v Budapešti

Nepravidelná videostena v konfigurácii 8×4 zložená z 55″ videostenových monitorov, na ktorých sa zobrazuje obraz z pristávacích dráh medzinárodného letiska Ferenca Lista.

Kaviareň Adriana Bratislava

Digitálny plagát v kaviarni Adriana v administratívnom komplexe Rosum v Bratislave. Profesionálny monitor ovláda majiteľka prostredníctvom našej cloudovej služby MagicInfo.

Sieť kasín Rebuy Stars CASINO Slovakia

Spoločnosti Rebuy Stars sme dodali systému digital signage pre samostatné monitory a videosteny pre viaceré prevádzky na Slovensku a v zahraničí. Aplikáciu MagicInfo sme nainštalovali na lokálny server zákazníka.

Fast foodová sieť NORDSEE

Digitálny plagát v prevádzkach NORDSEE slúži ako digitálne menuboardy. Zákazník ocenil možnosť okamžitej zmeny zobrazovaného obsahu.

Digitálne menuboardy pre podnikové jedálne

Pre trnavskú spoločnosť Top-Relax, dodávateľa závodného stravovania pre spoločnosti Slovenské elektrárne, Ikea Components a Jaguar Land Rover, sme dodali riešenie digital signage, ktoré slúži na zobrazovanie ponuky jedál. Spoločnosť využíva našu cloudovú službu MagicInfo Cloud.

Sieť čerpacích staníc RealK

Digitálny plagát v sieti čerpacích staníc RealK slúži na zobrazovanie ponuky na menuboardoch. Zákazník používa lite verziu web aplikácia, ktorá je do 25 monitorov bezplatná.

Chodník korunami stromov  – Bachledova dolina

Dodávka outdoorových a interierových monitorov spolu s riešením digital signage. Monitory slúžia ako menuboardy a na zobrazovanie aktuálnej ponuky služieb strediska.

Nestville Park – Hniezdne

Dodávka riešenia digital signage (monitory, držiaky a web aplikácia) vrátane inštalácie pre prvého slovenského výrobcu whisky. 

Slovenská technická univerzita

Dodávka digital signage riešenia pre Fakultu architektúry a designu a pre Fakultu elektrotechniky a informatiky. Pre Strojnícku fakultu sme dodali dotykový monitor vrátane jednoduchej aplikácie.

Mestské úrady v Novákoch a Ružomberku

Dodávka monitoru určeného pre vonkajšie prostredie vrátane digital signage aplikácie pre mesto Nováky. Mestský úrad v Ružomberku využíva monitor pre informovanie svojich zamestnancov a občanov navštvujúcich útvar hlavného architekta.

 

Allianz Slovenská poisťovňa – bratislavská centrála a pobočky v Trnave, Nitre, Zvolene, Banskej Bystrici a Košiciach – dodávka riešenia digital signage (monitory, web aplikácia MagicInfo, inštalácia HW a SW)

Konica Minolta Slovakia – inštalácia 75″ monitora v showroome a aplikácie MagicInfo

Tricklandia Starý Smokovec – dodávka monitorov

KJG – bratislavská pobočka – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

Autocentrum Nitra – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

I.D.C. Holding Sereď – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

Galéria J. Koniarka Trnava – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

INA Skalica – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

BOZPO Prievidza – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

OC RGB Liptov Liptovský Mikuláš – dodávka monitorov a aplikácie MagicInfo

Fremach Trnava – dodávka monitorov

CROPP Banská Bystrica – dodávka monitorov

mBank Bratislava – dodávka monitorov

Ekoltech Fiľakovo – dodávka monitorov

ESET – dodávka monitorov